Praca - Elektryk

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388310
szukaj
Oferta z dnia: 22 marzec 2024
poleć znajomemu
ZARMEN FPA Sp. z o.o.
Elektryk
miejsce pracy: Zdzieszowice, ul. Filarskiego 39/opolskie
Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości pracy urządzeń elektrycznych,

  • obsługa i konserwacja urządzeń elektrycznych,

  • trzymanie sprawności maszyn i urządzeń,

  • dokonywanie przeglądów.

Wymagania:

  • wykształcenia min. zasadniczego zawodowego,

  • co najmniej rocznego stażu pracy na stanowisku elektryka,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • podstawowej wiedzy z zakresu instalacji elektrycznych i automatyki przemysłowej,

  • aktualnych uprawnień z zakresu G1 eksploatacji lub dozoru - dodatkowy atut.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pakiet socjalny (paczki dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołajek, dofinansowanie do wydatków szkolnych, świadczenia świąteczne),

  • pakiet dodatkowej opieki medycznej LUX MED,

  • stołówkę pracowniczą z dofinansowaniem do posiłków,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Oferta nieaktualna