Praca - Elektryk / Elektroenergetyk

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388314
szukaj
Oferta z dnia: 22 marzec 2024
poleć znajomemu
KB Sp. z o.o.
Elektryk / Elektroenergetyk
miejsce pracy: Rytel/pomorskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • Dbanie o ciągłość dopływu energii;

  • Konserwacja urządzeń wykorzystywanych do produkcji energii elektrycznej;

  • Usuwanie bieżących awarii instalacji i urządzeń oraz przyczyn ich powstawania;

  • Nadzorowanie ciągłości pracy zautomatyzowanych linii produkcyjnych;

  • Prace naprawcze, serwisowe i remontowe z zakresu elektroenergetyki;

  • Obsługa techniczna w zakresie elektrycznym;

  • Rozwijanie procesów technologicznych i elektroenergetycznych.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Gotowość do pracy 3- zmianowej;

  • Wykształcenia o profilu elektrycznym (elektronika, elektryka, elektromechanika, energoelektryka);

  • Doświadczenie w usuwaniu bieżących awarii elektroenergetycznych urządzeń i sieci oraz przyczyn ich powstawania;

  • Posiadanie uprawnień SEP, gr.1, eksploatacja, gdy brak pracodawca umożliwi ich uzyskanie,

  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych, posługiwania się aparaturą kontrolno-pomiarową oraz elektronarzędziami będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego,

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;

  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;

  • Program poleceń pracowniczych;

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Oferta nieaktualna