Praca - Pracownik produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388316
szukaj
Oferta z dnia: 22 marzec 2024
poleć znajomemu
Randstad Polska Sp. z o.o.
Pracownik produkcji
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
zadania

  • montaż komponentów

  • obsługa maszyn i urządzeń na linii montażowej

  • kontrola wizualna produktu

Wymagania:
oczekujemy

  • zdolności manualnych

  • dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym

  • pozytywnego nastawienia, chęci nawiązania długofalowej współpracy, sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • doświadczenia w pracy na produkcji

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, 27,50 zł/h brutto

  • atrakcyjny system premiowy do 825 zł brutto miesięcznie (do 4,91 zł brutto/h)

  • premia frekwencyjna 200 zł brutto

  • dodatek za pracę w sobotę 150 zł brutto

  • możliwość rozwoju oraz awansu

  • pracę w systemie III zmianowym

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • umowa o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe) z możliwością przejścia na umowę bezpośrednio z B/S/H/

  • praca w dobrze skomunikowanej części Wrocławia Żmigrodzka 143

  • bogaty pakiet socjalny RANDSTAD PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach i inne)

  • oferujemy bezpłatne wsparcie: psychologiczne, prawne i porady finansowe

Oferta nieaktualna