Praca - Specjalista ds. prawa żywnościowego

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388327
szukaj
Oferta z dnia: 22 marzec 2024
poleć znajomemu
Eurofins GSC Poland sp. z o.o.
Specjalista ds. prawa żywnościowego
miejsce pracy: /śląskie
Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja oznakowania środków spożywczych,

  • Tłumaczenie etykiet artykułów spożywczych na język polski,

  • Opiniowanie dokumentów jakościowych (specyfikacje surowcowe i produktowe),

  • Wsparcie merytoryczne w zakresie prawa żywnościowego dla podmiotów z branży spożywczej,

  • Monitorowanie zmian w prawie żywnościowym,

  • Przygotowywanie newslettera branżowego.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, towaroznawstwo, chemia żywności, biotechnologia lub pokrewne),

  • Bardzo dobra znajomość prawa żywnościowego (w tym wymagań dotyczących znakowania) – warunek konieczny,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 minimum w mowie i piśmie,

  • Dokładność, spostrzegawczość i dbałość o szczegóły,

  • Terminowość i bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność i chęć współpracy w zespole,

  • Gotowość do przygotowywania i prowadzenia szkoleń oraz znajomość wymagań dotyczących zanieczyszczeń żywności i najwyższych dopuszczalnych pozostałości pestycydów będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - firma będąca liderem w swoim obszarze,

  • Możliwość współpracy z największymi firmami z branży spożywczej,

  • Pracę w inspirującym zespole,

  • Udział w interesujących projektach,

  • Przyjazne zaplecze socjalne,

  • Miłą atmosferę pracy,

  • Pakiet medyczny Lux-Med,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Możliwość uczęszczania na zajęcia z języka angielskiego.

Oferta nieaktualna