Praca - Lakiernik

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388335
szukaj
Oferta z dnia: 22 marzec 2024
poleć znajomemu
Asistwork
Lakiernik
miejsce pracy: Jelcz-Laskowice/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków

  • malowanie powierzchni kompozytowych metodą lakierowania na mokro

  • przygotowywanie mieszanki lakierniczej

  • obsługa urządzeń lakierniczych

  • weryfikacja jakości i kontrola wizualna

  • prowadzenie dokumentacji jakościowej oraz technologicznej

  • pomiary grubości pokrywy lakierniczej

Wymagania:
Nasze wymagania

  • znajomość obsługi narzędzi pneumatycznych

  • doświadczenie w obsłudze i konserwowaniu urządzeń do lakierowania, suszenia i wygrzewania powłok lakierniczych

  • znajomość czynników wpływających na jakość lakierowania

  • biegłość w ocenianiu jakości powłok lakierniczych

  • umiejętność pracy zespołowej

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym

  • stałe wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności kandydata plus atrakcyjny system premiowy

  • stabilne zatrudnienie u dostawcy podzespołów i elementów kompozytowych dla pociągów, autobusów, maszyn oraz generatorów

  • komfortowe warunki pracy w innowacyjnej fabryce

  • rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz jasną ścieżkę kariery

  • szkolenia wstępne i wsparcie w rozwoju zawodowym

  • indywidualny plan wdrożenia do pracy i pakiet szkoleń dostosowany do potrzeb pracownika

  • stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia w nowoczesnej branży technologicznej

  • dofinansowanie do karta Multisport

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • program rekomendacji pracowników

  • parking dla pracowników

Oferta nieaktualna