Praca - Technik Serwisu

szukaj
Oferta z dnia: 22 marzec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Technik Serwisu
miejsce pracy: Olsztyn/warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Wykonywanie przeglądów i napraw urządzeń technicznych.

  • Diagnostyka i usuwanie awarii.

  • Doradztwo techniczne dla klientów.

  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług i budowanie pozytywnych relacji z klientami.

  • Dokumentowanie wykonanych prac serwisowych.

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych.

Wymagania:
Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane w specjalności elektryka, mechanika lub pokrewnej.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane).

  • Znajomość zagadnień technicznych i umiejętność diagnozowania usterek.

  • Zdolności manualne oraz dobra organizacja pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista.

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów serwisowych.

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń technicznych i certyfikaty branżowe.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe).

  • Praca w przyjaznej atmosferze z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań służbowy samochód, telefon, laptop.

Oferta nieaktualna