Praca - Młodszy Konstruktor Wyrobu

szukaj
Oferta z dnia: 22 marzec 2024
poleć znajomemu
ADR Polska sp. z o. o.
Młodszy Konstruktor Wyrobu
miejsce pracy: Zagórz/podkarpackie
Zakres obowiązków:
Zadania osoby na tym stanowisku:

  • kompleksowe tworzenie dokumentacji technicznej dla projektowanych wyrobów;

  • sprawowanie nadzoru technicznego nad wprowadzeniem nowych wyrobów do produkcji oraz nad produkcją seryjną;

  • nadzór nad opracowaniem, wdrażaniem i usprawnianiem procesów produkcji;

  • projektowanie wyrobów w oparciu o dostępny proces technologiczny z uwzględnieniem doboru maszyn, przyrządów, narzędzi oraz kosztów produkcji;

  • stosowanie kryteriów doboru materiałów w kolejnych etapach projektowania inżynierskiego, na podstawie właściwości fizycznych, mechanicznych oraz kryteriów technologicznych i ekonomicznych;

  • techniczne przygotowanie dokumentacji produkcji oraz procesów produkcyjnych w przemyśle metalowym, ze szczególnym uwzględnieniem procesów spawalniczych i obróbki skrawaniem;

  • optymalizacja konstrukcji ze względu na wymagania wytrzymałościowe, redukcję masy oraz eliminację wad konstrukcyjnych.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • znajomość pakietu MS Office, programów 2D I 3D CAD (mile widziana znajomość Inventor);

  • znajomość rysunku technicznego (tworzenie i czytanie);

  • umiejętność korzystania z różnych źródeł informacji – literatura techniczna, normy, poradniki, katalogi, czasopisma techniczne;

  • znajomość języka angielskiego – w stopniu komunikatywnym;

  • doświadczenie na stanowisku samodzielnego konstruktora nie jest wymagane.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • pracę w firmie z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • umowę o pracę;

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku pracownika oraz świąt, paczki świąteczne dla dzieci);

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Oferta nieaktualna