Praca - Pracownik montażu (również z orzeczeniem)

szukaj
Oferta z dnia: 23 marzec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Pracownik montażu (również z orzeczeniem)
miejsce pracy: Bydgoszcz/kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 10824
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności.

Zadania:

  • Wstępna ocena stanu urządzenia
  • Ręczne czyszczenie urządzenia
  • Dokonywanie prostych prac naprawczych (przewidziane wdrożenie)
  • Wymiana uszkodzonych części (przewidziane wdrożenie)
  • Pakowanie gotowych produktów

Wymagania:

  • Podstawowa obsługa komputera
  • Właściwa motoryka pracy i sprawność manualno-ruchowa
  • Precyzyjność, efektywność
  • Motywacja do pracy i dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferta:

  • Ekspresowa rekrutacja i zatrudnienie
  • Wolne weekendy
  • Kompleksowe wdrożenie stanowiskowe
  • Duże możliwości awansu i nowoczesne miejsce pracy
  • Pakiet benefitów: MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV bądź kontakt telefoniczny – tel. 606 829 141, 734 108 163.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Wymagania

  • Posiadasz zaplecze techniczne

  • Znajomość procesu obróbki i narzędzi

  • Znajomość norm ISO/BRC, HACCP oraz standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych

  • Posiadanie ważnego prawa jazdy (kategoria B)

  • Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

Wynagrodzenie

  • 17,23 za godzinę

Oferta nieaktualna