Praca - Młodszy Konsultant ds. wsparcia technicznego

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2388472
szukaj
Oferta z dnia: 23 marzec 2024
poleć znajomemu
Asseco Data Systems S.A.
Młodszy Konsultant ds. wsparcia technicznego
miejsce pracy: Szczecin/zachodniopomorskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • telefoniczna i mailowa obsługa Klientów w sprawach technicznych dla certyfikatów kwalifikowanych i niekwalifikowanych oraz produktów dostępnych w ofercie Certum,

  • rozwiązywanie problemów z zakresu podpisu elektronicznego.

Wymagania:
Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie,

  • język angielski w mowie i piśmie umożliwiający swobodną konwersację z Klientem w zakresie IT - warunek wymagany,

  • umiejętność obsługi systemów Windows (Linux. Mac OS X będą dodatkowym atutem ) np: instalacja i konfiguracja oprogramowania, urządzeń,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność, cierpliwość,

  • zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • zdolności analityczne,

  • samodzielność i dbałość o właściwą organizację oraz wysoką jakość wykonywanej pracy,

  • zaangażowanie i chęć do nauki,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w CallCenter.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru itp.

  • Spotkania integracyjne

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Boxy powitalne dla nowych pracowników

  • Praca w największej spółce IT

  • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)

  • Dofinansowanie okularów

  • Drużyna Asseco Active Team

  • Współpraca z ekspertami

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karta Multisport

  • System motywacyjny

  • Playroomy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Owocowe poniedziałki

Oferta nieaktualna