Praca - Pracownik Produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388525
szukaj
Oferta z dnia: 24 marzec 2024
poleć znajomemu
Roca Polska
Pracownik Produkcji
miejsce pracy: Gliwice/śląskie
Zakres obowiązków:
Jeżeli posiadasz:

  • Gotowość do pracy na produkcji,

  • Gotowość do świadczenia pracy w systemie trzy - zmianowym,

  • Zdolność szybkiego uczenia się,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Wymagania:

To my nauczymy Cię:

  • Obsługi maszyn i urządzeń,

  • Obsługi linii produkcyjnych,

  • Potrzebnych przepisów i norm,

  • Nowych technologii,

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Dodatkowo oferujemy:

  • Stała i stabilną formę zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – 2 rodzaje premii do zdobycia,

  • Dodatek stażowy już po roku pracy,

  • Bogaty pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin,

  • Prywatna opieka medyczna po 2 letnim stażu, korzystne warunki przystąpienia do pakietu sportowego, korzystne warunki przystąpienia do grupowego ubezpieczenia i wiele innych,

  • Możliwość zakupu naszych produktów z wysokim rabatem,

  • Firmową odzież,

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami.

Oferta nieaktualna