Praca - Kierownik Oddziału utrzymania ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388526
szukaj
Oferta z dnia: 24 marzec 2024
poleć znajomemu
Zaklad Mechaniczny BUMAR-MIKULCZYCE S.A.
Kierownik Oddziału utrzymania ruchu
miejsce pracy: Zabrze/śląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Utrzymuje w ciągłej sprawności park maszynowy;

  • Nadzoruje prawidłową eksploatację parku maszynowego oraz prowadzi gospodarkę remontową;

  • Utrzymuje w należytym stanie budynki, hale i tereny będące w użytkowaniu Spółki, w tym zapewnia aktualne przeglądy ich stanu zgodnie z wymogami określonymi w stosownych przepisach prawnych;

  • Utrzymuje w pełnej sprawności infrastrukturę elektryczną, powietrzną, wodociągową i gazową;

  • Prowadzi ewidencję i dokumentację dotyczącą środków trwałych podlegających okresowej kontroli UDT (w tym suwnic, żurawików, kotłów, zbiorników ciśnieniowych, separatorów oraz książki obiektów, protokoły przeglądów budowlanych, dokumentacja dotycząca pomiarów ochronnych obiektów i maszyn, utylizacji odpadów produkcyjnych);

  • Przygotowuje miesięczne rozliczenia mediów dzierżawców;

  • Klasyfikuje i przeprowadza inwentaryzację środków trwałych;

  • Prowadzi prace w zakresie zabezpieczenia środowiska naturalnego przed zanieczyszczeniami, w tym prowadzi laboratorium;

  • Obsługuje kotłownię, kompresorownię i transport pod kątem utrzymania pełnej sprawności tych urządzeń i instalacji;

  • Bierze udział w pracach związanych ze zmianą lokalizacji maszyn i urządzeń;

  • Dokonuje pomiarów dokładnościowych maszyn i urządzeń oraz prowadzi pełną dokumentację w tym zakresie;

  • Rejestruje działania konserwacyjne, w tym prowadzenie dokumentacji dla stacji transformatorów;

  • Zapewnia porządek wewnątrz zakładu;

  • Utrzymuje w należytym stanie drogi komunikacyjne, obiekty i budowle;

  • Dba o wygląd terenów zarówno wewnątrz zakładu, jak i terenów przyzakładowych;

  • Nadzoruje firmy świadczące usługi elektryczne i elektroniczne;

  • Dokonuje złomowania zbędnego majątku.

Wymagania:
Wymagania

  • Minimum średniego wykształcenia technicznego.

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomości rysunku technicznego.

  • Umiejętności zarządzania pracownikami.

  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

Oferta nieaktualna