Praca - Operator Maszyn

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388527
szukaj
Oferta z dnia: 24 marzec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Operator Maszyn
miejsce pracy: Bydgoszcz/kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn produkcyjnych/linii technologicznych.

  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów.

  • Współpraca z zespołem w celu optymalizacji procesów produkcyjnych.

  • Przestrzeganie BHP.

  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania:
Wymagania

  • Podstawowe umiejętności techniczne.

  • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej.

  • Praktyczna znajomość zagadnień mechaniki;

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

  • Znajomość zasad BHP.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, itp.).

  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

Oferta nieaktualna