Praca - Mechanik stacjonarny wózków widłowych

szukaj
Oferta z dnia: 24 marzec 2024
poleć znajomemu
TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.
Mechanik stacjonarny wózków widłowych
miejsce pracy: Stawiguda/warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Praca stacjonarna

  • Wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych

  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

  • Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności

Wymagania:
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię kwartalną

  • Umowę o pracę

  • Profesjonalny cykl szkoleń wdrożeniowych: szkolenie ogólnofirmowe oraz stanowiskowe w tym szkolenia techniczne (koszt posiłków oraz dojazdu na i ze szkoleń pokrywa pracodawca)

  • Możliwość uzyskania uprawnień: operatorskich i konserwatorskich na wózki widłowe; elektrycznych, gazowych

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz odzież ochronną

  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną (pakiet Medicover oraz duża sieć placówek medycznych współpracujących w całej Polsce)

  • Multikafeterię MyBenefit (w tym kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną)

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta lunchowa Edenred

  • Kompleksowy program wellbeingowy

  • Premia za staż pracy

  • Porady prawne

  • Dofinansowanie urlopu

  • Dofinasowanie studiów podyplomowych lub MBA

  • Możliwość dołączenia do firmowej grupy aktywnych biegaczy oraz rowerzystów

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych / samochodów / maszyn budowlanych / maszyn rolniczych / innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne

  • Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki

  • Zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność,

  • Odpowiedzialność

Mile widziane:

  • Uprawnienia konserwacyjne UDT na wózki widłowe

  • Uprawnienia operatorskie na wózki widłowe

  • Uprawnienia SEP

  • Znajomość wózków widłowych różnych marek

Oferta nieaktualna