Praca - Mechanik

szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2024
poleć znajomemu
Wielton Reefer Sp. z o.o.
Mechanik
miejsce pracy: Bełchatów /łódzkie
Zakres obowiązków:
Twoje zadania:

  • praca przy uruchomieniu nowych maszyn i linii technologicznych,

  • utrzymywanie sprawności produkcyjnej maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych,

  • zapewnienie jakości w zakresie działania wydziału utrzymania ruchu,

  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń wynikających z harmonogramu przeglądów,

  • bieżące naprawy maszyn i urządzeń zgodnie ze zleceniami.

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • minimum wykształcenie średnie techniczne,

  • uprawnienia SEP do 1 kV,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic, podnośników koszowych lub podestów roboczych samojezdnych, wózków widłowych,

  • umiejętność spawania elektrycznego,

  • umiejętność dobrej organizacji własnej pracy,

  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Nasza oferta:

W Grupie Wielton dbamy o przyjazną kulturę i dobre warunki zatrudnienia. Doceniamy współpracę i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań. Naszym pracownikom zapewniamy m.in.:

  • stabilne miejsce pracy i pewność wynagrodzenia,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat),

  • pakiet benefitów zawierający m.in.: pakiet medyczny Medicover, dodatkowe ubezpieczenie,

  • możliwość rozwoju lub zmiany obszaru pracy w ramach firmy,

  • przejrzysty system premiowy i programy motywacyjne,

  • dofinansowania do szkoleń, studiów i kursów językowych,

  • system poleceń pracowniczych,

  • dofinansowanie posiłków w firmowej kantynie,

  • dostęp do pakietu medycznego,

  • pakiet sportowy Medicover Sport,

  • ubezpieczenie grupowe PZU Życie,

  • działania charytatywne i zbiórki krwi,

  • wydarzenia integracyjne.

Oferta nieaktualna