Praca - Inżynier Procesu - Chemik

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388665
szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2024
poleć znajomemu
Wielton Reefer Sp. z o.o.
Inżynier Procesu - Chemik
miejsce pracy: Bełchatów /łódzkie
Zakres obowiązków:
Twoje zadania:

  • ocena dokumentacji konstrukcyjnej pod kątem możliwości wytwórczych,

  • opracowywanie procesów technologicznych i dokumentacji dla nowych produktów,

  • koordynacja wykonania produktu,

  • normowanie czasu pracy,

  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej do produkcji,

  • wyznaczanie niezbędnych narzędzi i urządzeń,

  • nadzór technologiczny nad projektem,

  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcji,

  • wykonywanie kosztorysów projektów,

  • wykonywanie oprzyrządowania niezbędnego do produkcji,

  • wykonywanie instrukcji oraz wizualizacji technicznych,

  • przygotowywanie raportów i prezentacji,

  • współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji.

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku: chemia, inżynieria procesów lub pokrewne,

  • znajomość norm i standardów przy udziale w procesie chemicznym,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w produkcji pian poliuretanowych

  • doświadczenie na stanowisku inżyniera procesu lub technologa,

  • dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • wiedza na temat procesu i organizacji produkcji,

  • praktyczna znajomość programów typu CAD,

  • dodatkowymi atutami będą: znajomość narzędzi jakościowych, umiejętność projektowania w 3D, znajomość systemów ERP,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,

  • samodzielność i dokładność w działaniu,

  • pomysłowość i innowacyjność,

  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Nasza oferta:

W Grupie Wielton dbamy o przyjazną kulturę i dobre warunki zatrudnienia. Doceniamy współpracę i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań. Naszym pracownikom zapewniamy m.in.:

  • stabilne miejsce pracy na lata i pewność wynagrodzenia,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat),

  • pakiet benefitów zawierający m.in.: pakiet medyczny Medicover, dofinansowanie obiadów w firmowej stołówce, transport pracowniczy, dodatkowe ubezpieczenie, kartę sportową,

  • możliwość wykazania się i awansu lub zmiany obszaru pracy w ramach firmy,

  • szkolenia zawodowe, w tym kursy umożliwiające zdobycie uprawnień, przejrzysty system premiowy i programy motywacyjne.

  • dofinansowania do szkoleń, studiów i kursów językowych,

  • system poleceń pracowniczych,

  • dofinansowanie posiłków w firmowej kantynie,

  • dostęp do pakietu medycznego,

  • pakiet sportowy Medicover Sport,

  • ubezpieczenie grupowe PZU Życie,

  • działania charytatywne i zbiórki krwi,

  • wydarzenia integracyjne.

Oferta nieaktualna