Praca - Montażysta – elektromechanik

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388676
szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2024
poleć znajomemu
WIELTON S.A.
Montażysta – elektromechanik
miejsce pracy: Wieluń/łódzkie
Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

  • praca na wydziale montażu ostatecznego

  • montaż instalacji elektrycznych

  • montaż modułów sterujących, bezpieczników, płyt PCB

  • lutowanie

  • montaż rezystorów, kondensatorów, przekaźników

  • współpraca z innymi pracownikami wydziału

  • inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe i zaplecze techniczne (elektro/mechanik)

  • doświadczenie / wiedza związana z mechaniką / elektromechaniką pojazdów samochodowych / ciężarowych mile widziana

  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków pracowniczych

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • dofinansowanie obiadów w stołówce firmowej

  • pakiety medyczne + pakiety sportowe

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • szkolenie wdrażające na nowe stanowisko pracy

  • pracę w dużej, nowoczesnej firmie i szerokie możliwości rozwoju

  • atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy i inne dodatki

  • transport pracowniczy

  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień, umiejętności i kwalifikacji:

    • kursy UDT (SUWNICA)

    • montaż

    • obsługa narzędzi i elektronarzędzi

Oferta nieaktualna