Praca - Moderator treści

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2388775
szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Moderator treści
miejsce pracy: Szczecin/zachodniopomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie i kontrolowanie publikowanej treści

  • Interwencja w przypadku otrzymywania skarg lub zawiadomień o treściach niezgodnych z regulaminem

  • Współpraca z współpracownikami w aspekcie doskonalenia standardów i metod moderowania treści

  • Dbałość o zachowanie przyjaznego i bezpiecznego środowiska dla użytkowników serwisu

  • Informowanie działu informatycznego o wszelkich usterkach technicznych

Wymagania:
Oczekiwania:

  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego

  • Zdolności komunikacyjne i redakcyjne

  • Znajomość praw autorskich oraz ochrony danych osobowych

  • Szybkość w podejmowaniu decyzji

  • Zdolność do efektywnej pracy w warunkach ciągłych zmian

  • Preferowane doświadczenie w branży social media

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Elastyczne godziny pracy

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i regularnych szkoleń

  • Pakiet benefitów socjalnych

Oferta nieaktualna