Praca - Elektromonter Stacyjny z doświadczeniem

szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2024
poleć znajomemu
Victor Energy Sp. z o.o.
Elektromonter Stacyjny z doświadczeniem
miejsce pracy: /wielkopolskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Wykonywanie pracy związanej z budową, utrzymaniem i naprawą elementów stacji elektroenergetycznych w pełnym zakresie napięć.

Wymagania:
Wymagania

  • doświadczenie w zakresie budowy, eksploatacji i naprawy elementów stacji elektroenergetycznych min 2 lata - warunek konieczny,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych - warunek konieczny,

  • doświadczenie w pracy w pobliżu istniejących urządzeń elektroenergetycznych min 2 lata - warunek konieczny,

  • SEP do 1 kV, oraz mile widziane pow. 1 kV,

  • gotowość do pracy w delegacji na terenie prowadzonych inwestycji - cała Polska

  • gotowość do pracy za granicą Niemcy, Szwecja,

  • prawo jazdy kat B,

  • umiejętność pracy w zespole i dobra komunikatywność,

  • odpowiedzialność, zaangażowanie i lojalność,

  • wykształcenie zawodowe/średnie o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym lub pokrewne,

Mile widziane

  • prawo jazdy kat C.

  • język angielski

  • język niemiecki

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego,

  • bogaty pakiet socjalny (ZFŚS, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, Multisport, nauka języka angielskiego, paczki dla dzieci, spotkania integracyjne itd),

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dużą ilość szkoleń oferowaną przez naszą organizację oraz poprzez wsparcie doświadczonych pracowników,

  • stabilną pracę w firmie elektroenergetycznej,

  • narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na tym stanowisku.

Oferta nieaktualna