Praca - Mechanik samochodów, maszyn i sprzętu

szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2024
poleć znajomemu
TRAKCJA S.A.
Mechanik samochodów, maszyn i sprzętu
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Wykonywanie planowych przeglądów samochodów, maszyn i sprzętu;

  • Wykonywanie napraw bieżących samochodów, maszyn i sprzętu;

  • Sprawdzenie stanu technicznego sprzętu i maszyn.

Wymagania:
Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe - zasadnicze zawodowe w specjalności mechanik;

  • Doświadczenie przy naprawach samochodów, maszyn i sprzętu;

  • Znajomość specyfiki samochodów ciężarowych, maszyn i sprzętu budowlanego – preferowana;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Sumienność i odpowiedzialność;

  • Zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków.

Mile widziane

  • Uprawnienia do wykonywania prac spawalniczych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach;

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika;

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny;

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii);

  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami;

  • Nagroda finansowa za polecenie pracownika w wysokości min. 1000 zł brutto.

Oferta nieaktualna