Praca - Inżynier Automatyk

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388818
szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
KRONOSPAN OSB Sp. z o.o
Inżynier Automatyk
miejsce pracy: Strzelce Opolskie/opolskie
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (woj. opolskie)

Obowiązki:

  • Bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń systemów automatyki przemysłowej.

  • Analizowanie programów PLC pod kątem diagnostyki usterek oraz implementacja modyfikacji programowych.

  • Analizowanie przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych.

  • Udział w modernizacjach maszyn i urządzeń oraz nowych uruchomieniach.

  • Diagnostyka i naprawa aparatury kontrolno – pomiarowej.

  • Koordynowanie prac serwisów zewnętrznych.

  • Ścisła współpraca z mechanikami i elektrykami w celu właściwej diagnozy i szybkiego usuwania awarii.

Wymagania:

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w ruchu ciągłym.

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane kierunki: automatyka i robotyka, mechatronika, elektrotechnika, elektronika i pokrewne).

  • Znajomość sterowników PLC z rodziny SIMATIC S7 lub inne.

  • Znajomość systemów HMI/SCADA.

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego.

  • Wytrwałość, zaangażowanie i dyspozycyjność.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych.

  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.

  • Program poleceń pracowniczych.

  • Udział w specjalistycznych szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

  • Dodatek za brak absencji (L4,nieobecność nieusprawiedliwiona, urlop bezpłatny).

  • Dofinansowanie do żłobka/przedszkola.

  • Karnet na basen.

Oferta nieaktualna