Praca - Inżynier procesu CNC

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388821
szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
AAS sp. z o.o.
Inżynier procesu CNC
miejsce pracy: Zabrze/śląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Udział w nowych uruchomieniach

  • Dobór narzędzi (CNC)

  • Pisanie programów

  • Współpraca z zespołem w celu osiągania założonych celów

  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją procesową i instrukcjami obsługi

  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z procesami w celu wprowadzania ciągłych i trwałych ulepszeń

  • Rozwiązywanie problemów procesowych

  • Zapewnienie zgodności procesu z normami bezpieczeństwa i jakości

  • Wspieranie obliczeń modelu kosztów poprzez wprowadzanie danych dotyczących rozwiązań procesowych, czasów cyklu, możliwości maszyn

  • Kierowanie budową prototypów (definiowanie potrzeb sprzętowych, czasowych itp.)

  • Osiąganie kosztów produkcji na etapie SOP zgodnie z modelem kosztów

  • Praca na założonych KPI

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z maszynami CNC : programowanie, tworzenie symulacji, specyfikowanie potrzeb)

  • Znajomość CNC HAAS

  • Wykształcenie wyższe inżynieryjne

  • Doświadczenie w branży automotive

  • Gotowość i umiejętność stawiania linii produkcyjnych w obszarze CNC

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego – będzie używany na co dzień w pracy, np. podczas audytów

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferowane:

  • Umowa o pracę z nowo wybudowaną fabryką (projekt greenefield)

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pracę w systemie 1 zmianowym (elastyczna możliwość rozpoczęcia pracy między 7 a 8.30)

  • Możliwość delegacji zagranicznych

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Realną szansę na wyniki i funkcjonowanie firmy

  • Ciekawe projekty

  • Możliwość szybkiego awansu (będziesz tworzyć z nami od zera zespół inżynieryjny)

  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie dodatkowe NNW , prywatna opieka medyczna, dodatek wakacyjny w wysokości 2 tys. zł brutto)

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami i procesami

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z topowymi Klientami

  • Otwartość na nowe rozwiązania

Oferta nieaktualna