Praca - Elektryk / Mechatronik

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388823
szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
BERGMAN Deutschland GmbH
Elektryk / Mechatronik
miejsce pracy: Berlin/Zagranica
Opis stanowiska:
Nr Ref. EMB/MK/0324
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Okablowanie i podłączanie głównych złączy zasilania do silników wysokonapięciowych

  • Wstępny montaż i wstępne okablowanie głównych i pomocniczych skrzynek zaciskowych

  • Okablowanie i podłączenie elementów monitorujących w maszynie

  • Montaż wg. dokumentacji technicznej

Wymagania:
Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie min. zawodowe z jednego z obszarów: elektryka, elektronika, mechatronika lub posiadanie specjalistycznych uprawnień

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. poziom B1)

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Gotowość do pracy na 1 zmianę (poranną)

  • Gotowość do podjęcia pracy w okolicach Berlina w Niemczech

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 18,66 € brutto/h, po 3 miesiącach 19,10 € brutto/h, po 5 miesiącach 20,70 € brutto/h, po 7 miesiącach 21,02 € brutto/h

  • Dodatki zmianowe wypłacane za pracę w godzinach nocnych 25%, w niedziele 50% oraz święta 100%

  • Wsparcie w organizacji zakwaterowania oraz dodatek do zakwaterowań w pierwszych 3-miesiącach zatrudniania

  • Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)

  • Możliwość pracy w pełnym innowacyjnych technologii międzynarodowym środowisku

  • Stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie BERGMAN Deutschland GmbH

  • Pracę u naszego klienta – międzynarodowego koncernu, którego produkty oraz technologie można znaleźć w obszarze energetyki, przemysłu oraz infrastruktury miast.

  • Uzupełnieniem oferty są technologie i produkty wykorzystywane w diagnostyce medycznej.

  • Atrakcyjną lokalizację pracy (ok. 100 km od polskiej granicy)

  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów (stała opieka polskojęzycznego Koordynatora)

  • Niemiecki pakiet socjalny i zdrowotny (ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, opieka medyczna)

  • Wsparcie w uzyskaniu meldunku (w tym Steuer-ID) oraz zasiłku na dzieci (Kindergeld)

  • Gwarantowany urlop wypoczynkowy

  • Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (np. kart paliwowych) przy współpracy z Koordynatorem

  • Prowadzenie Zeitkonta (konta czasu pracy)

  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy

  • Narzędzia pracy, w tym ubrania robocze

Oferta nieaktualna