Praca - Elektromechanik Mechaniki Urządzeń Dźwigowych

szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
PRU MEGA-REM Sp. z o.o.
Elektromechanik Mechaniki Urządzeń Dźwigowych
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. oraz na terenie wykonywania prac przez Spółkę
Zakres obowiązków:

Główne zadania na stanowisku:

  • Montaż i uruchamianie urządzeń zgodnie z instrukcją montażu

  • Przeprowadzanie przeglądów i remontów urządzeń

  • Bieżące usuwanie usterek i innych nieprawidłowości w działaniu urządzeń

  • Uczestnictwo w procesie dopuszczenia urządzeń do eksploatacji

  • Zapewnienie zasad BHP i ochrony środowiska na powierzonym stanowisku pracy

  • Uczestnictwo w szkoleniach zawodowych

Wymagania:
Wymagania:

  • Średnie elektromechaniczne, mechaniczne lub zasadnicze zawodowe kierunkowe

  • Mile widziane uprawnienia do konserwacji i obsługi urządzeń transportu bliskiego

  • Uprawnienia SEP

  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 1m

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Oferta nieaktualna