Praca - Administrator Sieci IT

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2388830
szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
Medicover sp. z o.o.
Administrator Sieci IT
miejsce pracy: Warszawa, ul. Branickiego 17​/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Forma współpracy: umowa o pracę

  • Model pracy: hybrydowy z możliwością pracy zdalnej (przez pierwsze 3 miesięcy - praca stacjonarna w biurze w Warszawie, dalej - 80/20)

  • Rekrutacja: zdalna

Jakie zadania na Ciebie czekają?​​

  • Instalacja, konfiguracja oraz utrzymanie sprzętu sieciowego

  • Utrzymanie oraz rozwój wielu obszarów sieci korporacyjnej w ramach Data Center, LAN, WAN oraz Cloud

  • Administrowanie środowiskiem Data Center opartym na Cisco ACI

  • Administrowanie Infrastrukturą Bezpieczeństwa Sieci opartą głównie na rozwiązaniach Fortinet, zarówno w obszarze On-Premise jak i Cloud pod rygorem wysokiej dostępności

  • Administrowanie siecią LAN/WAN opartą na rozwiązaniach Cisco

  • Administracja w obszarze Network oraz Network Security chmury MS Azure

  • Rozwój sieci SD-WAN

  • Udział w międzynarodowych projektach z obszaru Network oraz Network Security zarówno w On-Premise jak i Cloud

  • Współpraca z operatorami telekomunikacyjnymi

Wymagania:
Oczekiwania względem Kandydata:​​

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Administratora Sieci

  • Wiedza na poziomie CCNP

  • Znajomość oraz doświadczenie w administrowaniu rozwiązaniem Cisco ACI

  • Dobra znajomość protokołów routingu, zwłaszcza OSPF oraz BGP

  • Znajomość rozwiązań MS Azure w obszarze Network oraz Network Security

  • Ogólna wiedza związana ze znajomością technologii serwerowych, wirtualizacji

  • Ogólna wiedza związana z administracją systemami operacyjnymi Windows, Linux

  • Znajomość zagadnień i narzędzi związanych z monitoringiem sieci

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:​​

  • Umiejętność tworzenia skryptów w celu automatyzacji procesów konfiguracyjno - administracyjnych (Powershell, Bash, Ansible)

  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań Fortinet, zwłaszcza FortiGate, FortiAutenticator, FortiAnalyzer

  • Znajomość technologii Firewall: VPN (IPsec oraz SSL), IPS, AV, etc.

  • Znajomość narzędzi do monitorowania sieci

  • Znajomość działania i konfiguracji zabbixem

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:​

  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz programach rozwojowych

  • Pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok"

Oferta nieaktualna