Praca - Programista java

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2388833
szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
PKO Bank Polski
Programista java
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 38803
Wymagania:
na czas nieokreślony
IT
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Rekruter: Magdalena Czajkowska

Na co dzień w naszym zespole:

  • projektujesz, budujesz i konfigurujesz oprogramowanie przeznaczone do automatyzacji procesów biznesowych,

  • rozwijasz procesy biznesowe na platformie BPM,

  • realizujesz testy jednostkowe i integracyjne dla wytworzonego oprogramowania,

  • tworzysz dokumentację oraz bierzesz udział we wdrożeniach wytworzonego oprogramowania.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  •  znasz od strony praktycznej technologie: Java, Java Enterprise Edition,

  • posiadasz praktyczną umiejętność budowy interfejsu użytkownika, w tym JavaScript,

  • Twoim atutem będzie znajomość platformy JBoss jBPM, Grails, języka Groovy, biblioteki ExtJS,

  • umiesz projektować rozwiązania z wykorzystaniem Unified Modeling Language (UML),

  • masz co najmniej 2 letnie doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem języków obiektowych,

  • od strony praktycznej znasz wzorce projektowe oraz zagadnienia dotyczące Web Services: WSDL, SOAP, XML Schema,

  • masz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to informatyka, matematyka lub inny techniczny,

  • dysponujesz szeroką wiedzą z zakresu rozwiązań informatycznych oraz metodyk, standardów i narzędzi związanych z rozwojem oprogramowania,

  • znasz Jirę oraz metodykę pracy w Scrumie,

  • jesteś zaangażowany(a) i samodzielny(a), a komunikacja interpersonalna nie jest dla Ciebie problemem.

Oferta nieaktualna