Praca - Zastępca Dyżurnego Centrum Operacyjnego

szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
Zastępca Dyżurnego Centrum Operacyjnego
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. TCO/03.1/2024
Zakres obowiązków:
Obowiązki na stanowisku:

  • Koordynacja i wsparcie działań jednostek produkcyjnych LOTAMS.

  • Wsparcie w terminowym i poprawnym opracowaniu dokumentacji wykonawczej.

  • Wsparcie w realizacji krótkoterminowych planów obsługi liniowej i bazowej, w tym bieżąca analiza ich obciążenia oraz efektywności.

  • Wycena i uzgadnianie procesu realizacji doraźnych zleceń obsługowych.

  • Pełnienie roli punktu kontaktowego dla firm zewnętrznych w zakresie realizowanych obsług.

  • Analiza zakłóceń obsługowych.

  • Wewnętrzne i zewnętrzne raportowanie o statusie procesów obsługowych w LOTAMS.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie - preferowane wykształcenie profilowe lotnicze.

  • Min. 2 lata doświadczenia w branży lotniczej, najlepiej w obszarze zarządzania procesami operacyjnymi.

  • Znajomość j. polskiego oraz j. angielskiego na poziomie min. B2.

  • Mile widziana znajomość systemu AMOS.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Prawo jazdy kat. B.

  •  Gotowość do podróży służbowych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Atrakcyjny system premiowy.

  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych.

  • Pakiet świadczeń socjalnych.

Oferta nieaktualna