Praca - Technik serwisu / Specjalista ds.serwisu

szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
PKE Polska Sp. z o.o.
Technik serwisu / Specjalista ds.serwisu
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Zakres obowiązków:

  • Serwis instalacji elektrycznych słaboprądowych,

  • Udział w uruchamianiu i programowaniu systemów teletechnicznych (systemy sygnalizacji pożarowej, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, systemy kontroli dostępu, systemy telewizji przemysłowej),

  • Udział w przeglądach konserwacyjnych oraz serwisach.

Wymagania:
Wymagania:

  •  Wykształcenie techniczne o kierunku: elektrotechnicznym, elektronicznym, automatycznym, elektrycznym lub pokrewnym,

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, zaangażowanie i chęć uczenia się,

  • Komunikatywność oraz zdolność budowania dobrych relacji z ludźmi,

  •  Prawo jazdy kat B,

  •  Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Oferta skierowana jest również do absolwentów szkół technicznych, którzy chcieliby zdobyć i rozwijać doświadczenie zawodowe w branży.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • Udział w realizacji dużych i ciekawych projektów,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz projektach,

  • Umowę o pracę, pakiet socjalny,

  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Szanse na podnoszenie kwalifikacji, dalszy rozwój i awans wewnątrz organizacji.

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Ubezpieczenie na życie

  • Spotkania integracyjne

Oferta nieaktualna