Praca - Operator urządzeń Krusząco - Sortujących

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388836
szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
Holcim Polska S.A
Operator urządzeń Krusząco - Sortujących
miejsce pracy: Sępolno Wielkie/zachodniopomorskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. REC599
Zakres obowiązków:
Czym będziesz się zajmować?

  • Przestrzeganie przepisów BHP, w tym wewnętrznych regulaminów, instrukcji, procedur

  • Obsługa maszyn i urządzeń stacjonarnych oraz mobilnych służących do produkcji kruszyw (w tym obsługa codzienna, przeglądy, konserwacje, naprawy)

  • Organizacja pracy na swoim stanowisku

  • Odpowiedzialne gospodarowanie powierzonym mieniem i zabezpieczenie go przed zniszczeniami, uszkodzeniami Prace pomocnicze na terenie zakładu

  • Dążenie do uzyskania zakładanych przez zakład wskaźników operacyjnych

Wymagania:
Jeśli masz:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne

  • Uprawnienia lub doświadczenie w pracy na stanowisku operatora urządzeń krusząco-sortujących

  • Uprawnienia do obsługi ładowarek

  • Umiejętność współpracy

  • Dyspozycyjność

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co zyskasz?

  • pakiet Medicover, karta sportowa

  • fundusz pracowniczy

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • 4.12 dniem wolnym od pracy

  • dostęp do szkoleń, unikalny plan rozwoju kompetencji

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • umowę o pracę

  • szansę na rozwój wewnątrz organizacji

  • dostęp do najnowocześniejszych technologii

  • pracę gdzie masz wpływ na świat i otoczenie

Oferta nieaktualna