Praca - Administrator Sieci Data Center

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2388856
szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
Poczta Polska S.A.
Administrator Sieci Data Center
miejsce pracy: Bydgoszcz/kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:

  • zapewnienie ciągłości działania infrastruktury sieciowej, administrowanie urządzeniami sieciowymi LAN/WAN/WLAN,

  • monitorowanie urządzeń sieciowych - usuwanie pojawiających się awarii oraz podejmowanie działań zapobiegających powstawania awarii,

  • przeprowadzanie konfiguracji urządzeń sieciowych mając na uwadze wydajność i bezpieczeństwo,

  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej,

  • planowanie i prowadzenie prac rozwojowych, modernizacyjnych związanych z zarządzaną infrastrukturą sieciową,

  • planowanie oraz koordynacja działań przy wdrażaniu oraz modernizacji infrastruktury sieci.

Wymagania:
Dołącz do nas, jeśli:

  • masz wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,

  • masz doświadczenie w administrowaniu infrastrukturą sieciową, w szczególności rozwiązaniami dla DataCenter,

  • masz doświadczenie w konfiguracji urządzeń sieciowych, w tym przełączników i routerów sieciowych, przełączników treści – loadbalacerów, kontrolerów WLAN i Access-Pointów, koncentratorów VPN,

  • znasz zagadnienia sieciowe, SDN - wirtualizacji sieci (w tym Vmware NSX) , konteneryzacji, kubernets (w tym Vmware Tanzu), VxLAN, protokoły routingu statycznego i dynamicznego w tym BGP,

  • umiesz rozwiązywać problemy przewidywalne, standardowe przy wykorzystywaniu wiedzy specjalistycznej z danej dziedziny,

  • znasz narzędzia sieciowe (nmap, WireShark, Syslog, itp.),

  • znasz j. angielski na poziomie, który pozwala swobodnie czytać dokumentację,

  • jesteś samodzielny, dokładny, zorganizowany i umiesz pracować w zespole.

Mile widziane:

  • posiadanie certyfikatów i/lub potwierdzonego udziału w szkoleniach z zakresu zagadnień sieciowych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,

  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,

  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,

  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,

  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,

  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,

  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

Oferta nieaktualna