Praca - Kierownik Sekcji Koordynacji Produkcji Warsztatowej

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388871
szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
Kierownik Sekcji Koordynacji Produkcji Warsztatowej
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. TWWK/03/2024
Zakres obowiązków:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe mile widziane w zakresie lotnictwa

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego min. B2

  • Posiadanie ogólnej wiedzy technicznej, mile widziane doświadczenia w organizacji Part-145

  • Samodzielność oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Zdolność myślenia strategicznego z silnymi umiejętnościami interpersonalnymi oraz komunikacyjnymi

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność budowania relacji

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Wymagania:
Zadania:

  • Nadzorowanie i organizowanie pracy w podległym obszarze

  • Dbanie o posiadanie stosownych uprawnień pracowników sekcji

  • Nadzór nad opracowywaniem dokumentacji związanej z uruchamianiem obsługi nowych komponentów lotniczych i nie lotniczych

  • Realizacji założeń budżetu zlecenia, realizacja harmonogramu prac, raportowane postępu prac, inspekcji oraz audytów wewnętrznych

  • Raportowanie oraz zapewnienie raportowania przez przydzielony personel niezgodności stwierdzonych w procesach obsługi warsztatowej, wdrażanie postępowania zapobiegawczego dla powyższego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)

  • Pracę w renomowanej firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji

  • Wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny systemem motywacyjny

  • Możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, spotkania integracyjne

  • Możliwa praca zdalna

  • Zapewniamy narzędzia do pracy

Oferta nieaktualna