Praca - Ślusarz / Spawacz

szukaj
Oferta z dnia: 29 marzec 2024
poleć znajomemu
Teleyard Sp. z o.o.
Ślusarz / Spawacz
miejsce pracy: Szczecin/zachodniopomorskie
Zakres obowiązków:

Spawasz metodą MAG 135 i/lub 136?

Chcesz dobrze zarabiać, pracując w stabilnej firmie?

Jesteśmy zgranym zespołem profesjonalistów - spawaczy konstrukcji stalowych. Znamy się na swojej robocie. Ty też?

Dołącz do nas, jeśli:

  • Masz doświadczenie jako spawacz

  • Posiadasz uprawnienia spawalnicze metodą MAG 135/ i/lub 136

  • Możesz / lubisz pracować na dwie zmiany

  • Jesteś dokładny i precyzyjny w swojej pracy.

Wymagania:
Czym się będziesz zajmować:

  • Spawaniem elementów konstrukcji stalowych ze stali wysokowytrzymałościowej

  • Utrzymywaniem porządku i dbaniem o stanowisko pracy oraz narzędzia.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz inne dodatki premiowe

  • Szeroki pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, paczki na święta, bezzwrotna pomoc w sytuacjach losowych i wiele innych)

  • Szkolenia, nauka języków, podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Pikniki rodzinne oraz specjalne imprezy dedykowane dla dzieci naszych pracowników

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Dobrą atmosferę pracy, wsparcie i rozwój.

Oferta nieaktualna