Praca - Automatyk/ Programista BMS

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2389042
szukaj
Oferta z dnia: 29 marzec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Automatyk/ Programista BMS
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 9623
Zakres obowiązków:

Zadania:

  • Koordynacja i nadzór prac wykonawczych systemów AKPiA i BMS
  • Serwis, uruchamianie systemów oraz programowanie sterowników
  • Tworzenie wizualizacji
  • Odpowiedzialność za dokumentację techniczną

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość systemów AKPiA oraz BMS
  • Znajomość zagadnień związanych z HVAC
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Dyspozycyjność do delegacji
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną

Oferta:

  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realizacja ciekawych i prestiżowych projektów
  • Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
W zamian oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)

  • Benefity (ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport)

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach

Oferta nieaktualna