Praca - Elektronik ze znajomością jęz. niemieckiego B1/B2 (m/k)

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2389145
szukaj
Oferta z dnia: 29 marzec 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Elektronik ze znajomością jęz. niemieckiego B1/B2 (m/k)
miejsce pracy: Allershausen/Zagranica
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0tbI000000oXIXQA2
Zakres obowiązków:

  • projektowanie elektryczne i montaż rozwiązań automatyzacji wspieranych przez roboty,

  • praca z robotami, pozycjonerami, liniowymi osiami przesuwu, technologią bezpieczeństwa, technologią laserową itp.,

  • narzędzia aplikacyjne, sprzęt spawalniczy i chwytaki,

  • wsparcie przy uruchamianiu systemów,

  • wykonywanie prac konserwacyjnych, naprawczych i serwisowych zgodnie z wymaganiami.

Wymagania:

Wymagamy:

  • pomyślnie ukończone szkolenie zawodowe w dziedzinie elektrotechniki, elektroniki lub porównywalne szkolenie,

  • pierwsze specjalistyczne doświadczenie zawodowe i podstawowe doświadczenie z rysunkami technicznymi,

  • umiejętność komunikowania się z klientami,

  • pewna obsługa produktów MS Office,

  • gotowość do podróżowania,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • zdolność do samodzielnej i zorganizowanej pracy.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder w Polsce,

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 18,15€/h brutto,

  • bezpłatne, komfortowe i bezpieczne zakwaterowanie,

  • dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,

  • możliwość otrzymania zaliczki,

  • łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,

  • wsparcie koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Oferta nieaktualna