Praca - Analityk Danych

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2389150
szukaj
Oferta z dnia: 29 marzec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Analityk Danych
miejsce pracy: Szczecin/zachodniopomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Efektywne gromadzenie i analiza danych

  • Implementacja zaawansowanych metod analitycznych

  • Konstruowanie i prezentowanie precyzyjnych raportów

  • Innowacyjne rozwiązania analityczno-statystyczne

  • Współdziałanie z zespołami dla lepszej efektywności biznesowej

  • Kontrola poprawności i kompletności danych

Wymagania:
Wymagania

  • Wyższe wykształcenie (matematyka/informatyka/statystyka/ekonometria)

  • Doświadczenie w analizie danych

  • Biegłość w narzędziach analitycznych (Excel, SQL, R, Python)

  • Skuteczne zarządzanie dużym wolumenem danych

  • Płynność w języku angielskim

  • Sprawne myślenie analityczne i rozwiązywanie problemów

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Pewne zatrudnienie i umowa o pracę

  • Pozytywna kultura pracy i wsparcie ekspertów

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Kompleksowy pakiet świadczeń (sport, zdrowie, itd.)

  • Programy rozwojowe i edukacyjne

Oferta nieaktualna