Praca - Operator Produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2389151
szukaj
Oferta z dnia: 29 marzec 2024
poleć znajomemu
Silva Sp. z o.o.
Operator Produkcji
miejsce pracy: Mielec/podkarpackie
Zakres obowiązków:
Główne obowiązki:

  • Obsługa linii do oczyszczania recyklingu (odpady drewniane)

  • Udział przy pracach remontowych i konserwacyjnych instalacji

  • Dbałość o stan techniczny obiektu

Wymagania:
Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na produkcji lub podobnym stanowisku

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym

  • Zaangażowania w powierzane obowiązki

  • Mile widziane:

  • Uprawnienia na wózki widłowe

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych

  • Terminowość wypłat wynagrodzeń

  • Pełną składkę ZUS na całość wynagrodzenia

  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy

  • Szkolenia wstępne i stanowiskowe

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Program poleceń pracowniczych

  • Ubezpieczenie grupowe

Oferta nieaktualna