Praca - Technolog

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2389165
szukaj
Oferta z dnia: 29 marzec 2024
poleć znajomemu
Weldon Sp. z o.o.
Technolog
miejsce pracy: Brzezówka, k. Ropczyc/podkarpackie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • prowadzenie procesów technologicznych na wszystkie wyroby (konstrukcje stalowe, kontenery) produkowane w firmie,

  • współpraca z kierownictwem produkcji w zakresie właściwego wykorzystania parku maszynowego,

  • współudział w przeprowadzanych próbach przy wprowadzaniu nowych procesów technologicznych,

  • prowadzenie nadzoru nad przestrzeganiem stosowania aktualnej technologii w zakresie dziedzin technologicznych,

  • bieżąca aktualizacja dokumentacji technologicznej wynikająca ze zmian konstrukcyjnych oraz uprawnień technologicznych,

  • wprowadzanie nowoczesnych metod technologicznych możliwych do zastosowania w firmie,

  • wnioskowanie uzasadnionych zmian technologicznych i konstrukcyjnych, w celu usprawnienia i obniżenia kosztów produkcji,

  • prawidłowe i terminowe ustalanie norm czasu pracy dla wykonywanych operacji i procesów technologicznych

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek materiałoznawstwo, mechanika i budowa maszyn, spawalnictwo)

  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji spawalniczej

  • wiedza z zakresu procesów technologicznych

  • znajomość oprogramowania do opracowania dokumentacji rysunkowej AutoCad, SolidWorks

  • znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word)

  • umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferowane warunki pracy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy, warsztaty)

  • pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do letniego wypoczynku, paczki dla dzieci i pracowników na święta, dofinansowanie pobytu dziecka w zakładowym żłobku i przedszkolu, dofinansowanie do karty MultiSport i inne)

  • dostęp do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego

  • świetna atmosfera pracy

Oferta nieaktualna