Praca - Power Platform Specialist

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2389791
szukaj
Oferta z dnia: 30 marzec 2024
poleć znajomemu
Crowe Advartis Accounting Sp. z o.o.
Power Platform Specialist
miejsce pracy: Warszawa, Rondo Daszyńskiego/mazowieckie
Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

  • Śledzenie trendów technologicznych i proponowanie zastosowania najistotniejszych z nich w bieżącej ofercie usług,

  • Koordynacja działań związanych z rozwojem narzędzi Power Platform w organizacji (Power BI, Power Apps, Power Automate),

  • Modelowanie potencjalnych rozwiązań, tworzenie aplikacji, wdrażanie i utrzymywanie ich w Power Platform,

  • Zbieranie wymagań biznesowych i przygotowywanie dokumentacji będącej podstawą do dalszych prac nad projektem. Tworzenie dokumentacji biznesowej,

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami biznesowymi oraz z działem IT w celu uruchomienia stworzonych aplikacji.

Wymagania:

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami i zarządzaniu produktem,

  • Umiejętności komunikacyjne,

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

  • Proaktywność i kreatywność,

  • Znajomość narzędzi Power Platform (Power Apps, Power BI, Power Automate),

  • Znajomość VBA oraz Power Query.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • Jesteśmy zgranym i wspierającym się zespołem,

  • Realizujemy wiele ciekawych i różnorodnych projektów,

  • Po okresie wdrożenia zapewniamy możliwość pracy hybrydowej (3 dni biuro / 2 dni home office),

  • Stosujemy elastyczne godziny pracy – możesz zacząć między godziną 7 i 9,

  • Zapewniamy opiekę medyczną w sieci Enel-Med

  • Na preferencyjnych warunkach oferujemy kartę MultiSport i ubezpieczenie grupowe,

  • Świętujemy okrągłe rocznice pracy - ponad 20% osób pracuje z nami ponad 10 lat!

Oferta nieaktualna