Praca - Serwisant pomp przemysłowych

szukaj
Oferta z dnia: 30 marzec 2024
poleć znajomemu
Baltix.se sp. z o.o.
Serwisant pomp przemysłowych
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:

  • serwis, naprawa i renowacja pomp i instalacji pompowych (wodno-kanalizacyjnych, przemysłowych, energetycznych)

  • montaż

  • wykonywanie zadań na warsztacie i u klienta

  • raportowanie wykonanych prac

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub równoważne doświadczenie zawodowe

  • doświadczenie w pracach konserwacyjnych/ naprawczych agregatów pompowych lub równoważne (w obszarze mechaniki, serwisu urządzeń wirujących, serwisu maszyn budowlanych)

  • doświadczenie w obszarze elektryki, sterowania i regulacji oraz uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane)

  • umiejętność obsługi komputera

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • komunikatywna znajomość języka polskiego (warunek konieczny)

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole

  • pozytywne nastawienie do ludzi oraz realizowanych zadań (can-do attitude)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • praca w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie (z możliwością przejścia na szwedzkie warunki zatrudnienia)

  • zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)

  • dodatkowa prywatna opieka medyczna (po okresie próbnym)

  • odzież robocza

  • program „Premia za polecenie”

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Oferta nieaktualna