Praca - Specjalista / Specjalistka ds. planowania

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2389885
szukaj
Oferta z dnia: 30 marzec 2024
poleć znajomemu
PESA MIŃSK MAZOWIECKI SPÓŁKA AKCYJNA
Specjalista / Specjalistka ds. planowania
miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • znajomość zagadnień związanych z planowaniem oraz harmonogramowaniem produkcji

  • znajomość programu MS Office, w szczególności MS Excel

  • znajomość programu MS Project (lub innych podobnych)

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, dobrej organizacji pracy, samodzielność

Wymagania:
Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało m.in.:

  • sporządzanie krótkoterminowych i długoterminowych planów produkcyjnych

  • planowanie, tworzenie i wydawanie zleceń do produkcji

  • wprowadzanie zleceń produkcyjnych do systemu

  • analiza otrzymywanych prognoz produkcyjnych

  • optymalizacja procesu produkcyjnego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie zawsze na czas

  • pakiet medyczny

  • pakiet sportowy

  • dofinansowanie do wczasów

  • kursy i szkolenia

Oferta nieaktualna