Praca - Menedżer ds. produktu (product owner)

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2389894
szukaj
Oferta z dnia: 31 marzec 2024
poleć znajomemu
PKO Bank Polski
Menedżer ds. produktu (product owner)
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 39055
Wymagania:
na czas określony
Formacja Rozwoju Narzędzi, Raportowania i Analityki Danych Bankowości Korporacyjnej i Przedsiębiorstw
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Na co dzień w naszym zespole:

  • współpracujesz z menedżerami - właścicielami produktów nad optymalizacją i automatyzacją procesów,

  • analizujesz potrzeby klientów, interesariuszy oraz rozwiązań dostępnych na rynku,

  • bierzesz udział w pracach analitycznych podczas tworzenia konceptu produktu,

  • nadzorujesz powierzony koncept produktu, dotyczący w szczególności rozwoju narzędzi wsparcia doradców,

  • tworzysz i zarządzasz tzw. backlogiem produktu, czyli listą funkcjonalności, które są do wdrożenia przez zespół w ramach produktu,

  • nadzorujesz postęp prac, identyfikujesz i monitorujesz ryzyka oraz podejmujesz decyzje i działania związane z ich ograniczeniem w ramach realizowanych zadań,

  • ustalasz priorytety dla zespołu,

  • przygotowujesz informacje wykorzystywane w trakcie planowania zarządczego formacji w zakresie nadzorowanego konceptu produktu.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • posiadasz umiejętność systemowego myślenia oraz dobrego zarządzania czasem - to także Twoje atuty,

  • wyrażasz chęć do zaangażowania się w upraszczanie i automatyzację rzeczywistych procesów,

  • pracujesz w środowisku zwinnym (Scrum) i realizujesz się w pracy zespołowej,

  • posiadasz umiejętności analityczne,

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki zarządzanie, finanse, bankowość bądź pokrewne),

  • jesteś osobą otwartą na nowości technologiczne z obszaru szeroko rozumianego IT.

Oferta nieaktualna