Praca - Informatyk

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2389913
szukaj
Oferta z dnia: 31 marzec 2024
poleć znajomemu
Ministerstwo Sprawiedliwości w Warszawie
Informatyk
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 135835
Zakres obowiązków:

Warunki pracy

- praca przy komputerze pow. 4 godzin dziennie,

- kontakt z klientem zewnętrznym,

- nietypowe godziny pracy (w tym dyżury),

- zagrożenie korupcją,

- praca w warunkach stresu i pod presją czasu,

- budynek architektonicznie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • Bierze udział we wdrażaniu i instalowaniu nowych wersji systemów oraz zarządzaniu wersjami aplikacji poprzez prowadzenie ich ewidencji.
  • Uczestniczy w nadzorowaniu bieżącej eksploatacji systemów informatycznych, w tym: rozwiązuje problemy użytkowników oraz właścicieli biznesowych aplikacji informatycznych, przeprowadza analizy błędów i niezgodności w działaniu aplikacji oraz proponuje rozwiązania na zaistniałe problemy i zagrożenia.
  • Współpracuje z innymi pracownikami wydziału w zakresie monitorowania stanu systemów i aplikacji posadowionych na serwerach Ministerstwa Sprawiedliwości.
  • Wspomaga realizację zadań dotyczących utrzymania bezpieczeństwa przetwarzania zasobów informacyjnych systemów i aplikacji.
  • Uczestniczy w opracowywaniu testów dla systemów oraz przeprowadzeniu testów systemów.
  • Bierze udział w wykonywaniu procedur administracyjnych dotyczących utrzymania systemów i aplikacji.
  • Uczestniczy w tworzeniu, wdrażaniu i doskonaleniu procedur i standardów dotyczących utrzymania aplikacji informatycznych.
  • Współpracuje z wykonawcami systemów lub innych usług zamawianych przez Ministerstwo Sprawiedliwości.
Wymagania:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie informatyczne – technik informatyk
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w administrowaniu systemem lub aplikacją

  • Certyfikat ITIL na poziomie Foundation

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2

  • Umiejętność administrowania serwerowymi systemami operacyjnymi

  • Zorientowanie na osiąganie celów, doskonalenie zawodowe, identyfikacja z misją urzędu, pozytywne podejście do klienta, otwartość na zmiany, asertywność, radzenie sobie z presją, komunikacja

  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.

  • Posiadanie obywatelstwa polskiego

  • Korzystanie z pełni praw publicznych

  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Ukończone szkolenie Windows Server Administration Fundamentals

  • Ukończone szkolenie Red Hat System Administration I

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
We offer:

  • Competitive salary with cafeteria benefits and bonuses.

  • Opportunity to be part of a rapidly expanding global organization.

  • Pleasant and inspiring working atmosphere.

  • Professional development and clear career path.

  • Training & development opportunities.

  • Private healthcare and additional life insurance.

  • Employee volunteering programs and opportunities.

  • Inclusion and diversity in practice.

  • Employee referral program in place.

Oferta nieaktualna