Praca - Monter Wentylacji

szukaj
Oferta z dnia: 02 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Eryk Sp. z o.o.
Monter Wentylacji
miejsce pracy: Szwecja, Skellefteå/Zagranica
Zakres obowiązków:
Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • Montaż urządzeń, a także elementów wentylacyjnych w obiektach przemysłowych,

  • Cięcie, formowanie i łączenie kanałów wentylacyjnych,

  • Sprawdzanie poprawności działania zainstalowanych systemów wentylacyjnych,

  • Wykonanie prac montażowych na wysokim poziomie jakościowym oraz dbałość o komponenty i części wykorzystane podczas realizacji projektu,

  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa oraz higieny pracy.

Wymagania:
Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • Doświadczenie w montażu wentylacji,

  • Umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziane szwedzkie certyfikaty, takie jak hot work, prace na wysokości oraz pierwsza pomoc przedmedyczna,

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi podestu ruchomego przejezdnego P1, ewentualnie IPAF,

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego I lub II WJO - Wózki widłowe.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, dodatek do pracy za granicą + diety),

  • Zakwaterowanie oraz dojazd na projekt,

  • Zakwaterowanie wyposażone w Internet,

  • Odzież robocza oraz niezbędne narzędzia do pracy,

  • Program poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić do 2.000 PLN za każdą osobę poleconą do pracy,

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz – długotrwała współpraca,

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie na wielu projektach zagranicznych,

  • Odpowiedzialność i samodzielność w powierzonym zakresie,

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie Twojej rodziny, dodatkowe ubezpieczenie grupowe,

  • Spotkania integracyjne, dofinansowanie do szkoleń, kursów, studiów.

Oferta nieaktualna