Praca - Automatyk

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2390242
szukaj
Oferta z dnia: 02 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Reckitt
Automatyk
miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie dostępności maszyn oraz prawidłowego funkcjonowania sterowników PLC oraz urządzeń elektrycznych

  • Osiąganie założonych wskaźników wydajności maszyn

  • Usuwanie awarii bieżących oraz wykonywanie przeglądów okresowych zgodnie z harmonogramem

  • Współpraca przy doskonaleniu Procesu Utrzymania Ruchu w Zintegrowanym Systemie Zarządzania

  • Współpraca z Działami BHP, Ciągłego Doskonalenia Produkcji, Inwestycji w zakresie projektów technicznych

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenia minimum średniego technicznego – mile widziane wykształcenie wyższe o specjalności: automatyka, mechatronika, elektrotechnika

  • Znajomości architektury sterowników przemysłowych, zasad działania techniki napędowej oraz układów bezpieczeństwa

  • Umiejętności posługiwania się oprogramowaniem biurowym

  • Uprawnień energetycznych Gr I E min. do 1kV

  • Podstawowej znajomości języka angielskiego (praca z dokumentacją techniczną)

  • Kreatywności i zaangażowania

  • Znajomość oprogramowania narzędziowego do sterowników przemysłowych

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio w firmie Reckitt

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia zależna od wyników, na jasnych zasadach

  • Pracę według ściśle określonego 3 miesięcznego grafiku

  • Bogaty pakiet benefitów m.in.: ubezpieczenie NNW, pakiety sportowo-rekreacyjne, darmowe ubezpieczenie na życie

  • Posiłki w stołówce dofinansowane przez firmę

  • Darmowe porady prawne, psychologiczne oraz finansowe

  • Bezpłatny dostęp do opieki medycznej Medicover na terenie fabryki

  • Możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku zakładowym nawet do 70% taniej

  • Gwarantowany wygodny transport do miejsca pracy z miast : Ciechanów, Płońsk, Legionowo, Strzegowo, Śniadówko, Świercze, Raciąż, Drobin, Słupia, Nasielsk, Góra, Ojrzeń, Wyszogród, Zakroczym, Mała Wieś, Pułtusk,  w cenie 50 pln/miesiąc

Oferta nieaktualna