Praca - Ślusarz / Mechanik / Monter - zabudowa samochodów ciężarowych

szukaj
Oferta z dnia: 02 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Thomalla Stahlmontage
Ślusarz / Mechanik / Monter - zabudowa samochodów ciężarowych
miejsce pracy: Dolna Saksonia /Zagranica
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska
Wymagania:
Wymagania

  • Umiejętność / podstawy spawania 135.

  • Obsługa elektronarzędzi

  • Znajomość procesów ślusarskich (mierzenie,trasowanie, wiercenie,gwintowanie, skręcanie )

  • Dobra znajomość podstaw, rysunku technicznego)

  • Ogólna sprawność fizyczna

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym ( w odległości ok. 2 km od miejsca pracy)

  • Wynagrodzenie  w wysokości 16-18 eur. brutto.

  • Dni świąteczne- płatne

  • Urlop wypoczynkowy 24 dni płatny.( 2 dni w skali m-ca)

  • Mile widziane podstawy j. niemieckiego

Oferta nieaktualna