Praca - Projektant Branży Sanitarnej i HVAC

szukaj
Oferta z dnia: 02 kwiecień 2024
poleć znajomemu
KTI Poland S.A.
Projektant Branży Sanitarnej i HVAC
miejsce pracy: Płock/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

Wykonywanie samodzielnych projektowych prac inżynierskich w zakresie branży sanitarnej i HVAC, w tym przygotowywanie: Planów sytuacyjnych, profili podłużnych, opisów technicznych podziemnych sieci wod-kan, obliczeń hydraulicznych, dokumentacji wewnętrznych instalacji sanitarnych w tym HVAC, przedmiarów sanitarnych robót budowlanych oraz modelowanie 3D sieci i instalacji sanitarnych.

Wymagania:
Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń

  • Język angielski w stopniu dobrym

  • Biegła obsługa pakietu MS Office

  • Znajomość Autocada

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie inżynieryjnej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej

  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna LUX MED, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport, dofinansowanie wypoczynku

Oferta nieaktualna