Praca - Starszy Technik Utrzymania Ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2390291
szukaj
Oferta z dnia: 03 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Electrolux Poland Sp. z o.o.
Starszy Technik Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Zabrze/śląskie
Zakres obowiązków:

  • koordynacja zadań utrzymaniowych na obszarach produkcyjnych (planowanych i nieplanowanych), definiowanie i organizacja niezbędnych zasobów

  • zapewnienie przestrzegania przepisów i procedur związanych z bezpieczeństwem, zdrowiem i środowiskiem

  • definiowanie planów utrzymaniowych, aktualizacja planów i kontrola zleceń planowych działań utrzymaniowych

  • aktywne wspieranie instalacji i uruchamiania nowych urządzeń

  • analiza ryzyk oraz działanie zmniejszające powstanie ryzyk w dziale UR

  • kontakt z serwisem zewnętrznym

Wymagania:
Wymagania:

  • min. 3-letniego doświadczenia zawodowego w dziale utrzymania ruchu (mile widziane przy naprawach i konserwacjach pras mechanicznych i hydraulicznych)

  • praktycznej znajomości z zakresu mechaniki, pneumatyki i hydrauliki siłowej

  • posiadania uprawnień SEP G1/G2/G3 E+D

  • umiejętności posługiwania się dokumentacja techniczną (rysunki, schematy elektryczne)

  • wykształcenia technicznego

  • umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym

  • prawa jazdy kat. B

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – mile widziane

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w Electrolux

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • comiesięczną premię produkcyjno-frekwencyjną

  • koszyk benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna LuxMed lub dostęp do platformy WORKSMILE)

  • świadczenia z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia i/lub paczki świąteczne)

  • dofinansowanie do posiłków, przekąsek i napojów znajdujących się w automatach na terenie zakładu

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • pakiet szkoleniowy i wdrożeniowy

  • pracę w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 14-22)