Praca - Młodszy Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej i Testów

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2390292
szukaj
Oferta z dnia: 03 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.
Młodszy Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej i Testów
miejsce pracy: Warszawa, ul. Działkowa 115A/mazowieckie
Zakres obowiązków:

Jesteśmy firmą produktową. W ramach jednej firmy możesz pracować w wielu projektach i mieć kontakt z różnymi technologiami. Rozwijamy własne oraz integrujemy zewnętrzne rozwiązania w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa IT: ochrona informacji, uwierzytelnienie i autoryzacja, podpis elektroniczny, kryptografia, biometria, zarządzanie tożsamością, szyfratory, obrączki dla skazanych.

Większość zatrudnionych u nas osób to osoby techniczne. Osoby z dużą wiedzą praktyczną kierują zespołami nadzorując realizację projektów. Osoby z mniejszym doświadczeniem mogą liczyć na wsparcie wykwalifikowanych pracowników oraz współrealizować zadania w niezależnych zespołach projektowych.

Wierzymy, że kluczem do osiągnięcia sukcesu jest bliska współpraca dlatego stawiamy na małe zespoły i bezpośrednią komunikację z każdym niezależnie od pełnionej funkcji. Mamy płaską strukturę, nie mamy dress code’u.

Wspieramy lokalne środowiska, akcje dobroczynne i bierzemy aktywny udział w wydarzenia charytatywnych.

Używamy: Redmmine, Git, LaTeX, Openoffice, MS Office, Gimp, Inkscape, Bash, Python, Shell

O zespole: W Pionie Systemów Wbudowanych zajmujemy się projektowaniem oraz rozwojem urządzeń kryptograficznych. Urządzenia są wykorzystywane przez Służby, Administrację oraz podmioty gospodarcze przetwarzające informacje niejawne. Produkty są projektowane od podstaw w naszej Firmie.
Nasz zespół odpowiada za dokumentację konstrukcyjno-techniczną, użytkową, produkcyjną oraz testy. Używamy języka polskiego i angielskiego. Specyfika zagadnień jakimi się zajmujemy powoduje, że 80% realizowanych testów jest manualna.

Lokalizacja: stacjonarnie ul. Działkowa 115a, Warszawa. Możliwość sporadycznej pacy zdalnej spowodowana jest specyfiką pracy w niejawnych środowiskach.

Wymagania:
Profil:

  • Wiedzy z obszaru elektroniki oraz budowy sieci IP

  • Znajomość: Bash, Python lub Shell

  • Znajomość środowiska Linux

  • Dobra organizacja pracy, skrupulatności i dbałości o zachowanie najwyższych standardów jakości wytwarzanej dokumentacji

  • Zainteresowanie tematami technicznymi

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne z obszaru informatyki, elektroniki lub telekomunikacji

  • Wiedza w zakresie sieci komputerowych

  • Znajomość zagadnień: Ipsec, IKE, strongSwan

  • Znajomości środowiska składu tekstu LaTeX

  • Umiejętność pracy w systemie kontroli wersji

  • Doświadczenie w obrabianiu grafik używając narzędzi tj. Gimp, Inkscape

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej naszych rozwiązań oraz dokumentacji użytkownika

  • Przeprowadzanie testów manualnych

  • Bliska współpraca z zespołami wdrożeniowymi, programistycznymi oraz produkcyjnymi

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Rozwój: zdefiniowany zakres zadań; praca przy autorskich produktach; code review; regularny feedback; udziału w kierunkowych szkoleniach/ warsztatach branżowych; wsparcie doświadczonych osób; narzędzia pracy.

  • Równowagę: bezpieczeństwo i stabilizację; umowę o pracę/ B2B; praca zgodnie z polskim kalendarzem i godzinach; niekorporacyjna atmosfera; imprezy integracyjne; grupy sportowe.

  • Szacunek dla indywidualności: otwartość na pomysły i inicjatywy pracownicze; autonomię.

  • Płaską strukturę: organizacja w stu procentach o kapitale polskim.

  • Dodatkowo: Medicover; Multisport; dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dzieci.

  • Dostępność benefitów zależy od rodzaju umowy.

Oferta nieaktualna