Praca - Administrator aplikacji

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2390303
szukaj
Oferta z dnia: 03 kwiecień 2024
poleć znajomemu
PKO Bank Polski
Administrator aplikacji
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 38827
Wymagania:
na czas określony
IT
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Rekruter: Joanna Zdanio

Na co dzień w naszym zespole:

  • utrzymujesz i rozwijasz aplikacje z obszaru usług integracyjnych,

  • analizujesz i rozwiązujesz zgłaszane problemy - automatyzujesz procesy zarządzania aplikacjami,

  • współpracujesz z administratorami zasobów informatycznych w zakresie eksploatowanych aplikacji,

  • współpracujesz z jednostkami biznesowymi w zakresie tych aplikacji,

  • bierzesz udział w testach poprawek serwisowych i nowych wersji aplikacji.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • masz doświadczenie w zakresie utrzymywania aplikacji,

  • administrujesz systemem Linux (lub masz w tym doświadczenie),

  • masz doświadczenie w zakresie konteneryzacji aplikacji,

  • posiadasz doświadczenie w zakresie relacyjnych baz danych - w szczególności MySQL/MariaDB,

  • szybko zdobywasz nową wiedzę,

  • umiesz analizować działania skomplikowanych systemów informatycznych,

  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym na swobodne posługiwanie się dokumentacja techniczną.

Dodatkowym atutem będzie jeśli:

  • masz doświadczenie z Ansible, Jenkins, Elastic Stac,

  • znasz PHP, JavaScript, GIT,

  • znasz procesy i produkty bankowe.

Oferta nieaktualna