Praca - Pracownik produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2390308
szukaj
Oferta z dnia: 03 kwiecień 2024
poleć znajomemu
TECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Pracownik produkcji
miejsce pracy: Wieprz/małopolskie
Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn do obróbki kabli,

  • przygotowanie materiału do cięcia,

  • nadzór nad sprawnością techniczną maszyn,

  • składanie sterowników,

  • kontrola zgodności wyrobu z dokumentacją techniczną,

  • lutowanie oraz montaż elementów,

  • raportowanie bezpośredniemu przełożonemu braków / występujących problemów.

Wymagania:

  • zdolności manualne,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność,

  • chęć do pracy,

  • gotowość do pracy w systemie 1 oraz 2 zmianowym,

  • zaangażowania w wykonywaną pracę.

Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • pełne wdrożenie na zajmowanym stanowisku,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • przyjazną atmosferę,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.