Praca - Administrator systemów biznesowych i baz danych

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2390311
szukaj
Oferta z dnia: 03 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
Administrator systemów biznesowych i baz danych
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 2024/054
Zakres obowiązków:
Będziesz odpowiadać za:

  • nadzór i administrowanie systemami/aplikacjami biznesowymi,

  • parametryzację systemów/aplikacji biznesowych,

  • wsparcie użytkowników i utrzymanie systemów/aplikacji biznesowych,

  • przeprowadzanie szkoleń dla końcowych użytkowników systemów/aplikacji biznesowych,

  • monitorowanie wydajności systemów/aplikacji biznesowych,

  • rejestrowanie użytkowników, nadawanie i zmiana uprawnień,

  • zapewnienie bezpieczeństwa systemów/aplikacji biznesowych poprzez kontrolę dostępu do systemu/aplikacji,

  • testowanie wprowadzanych zmian do systemów/aplikacji biznesowych,

  • proponowanie usprawnień systemów/aplikacji biznesowych.

Wymagania:
Czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony w celu zastępstwa,

  • praca w godzinach: 7.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku,

  • wdrożenie w ramach adaptacji zawodowej,

  • możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie i karnetu sportowego,

  • bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,

  • pakiet socjalny w tym m.in. dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania,

  • możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń i studiów,

  • bezpłatna nauka języka angielskiego i niemieckiego na platformie eTutor dla Ciebie i wybranej osoby towarzyszącej,

  • bezpłatne konsultacje psychologiczne dla pracowników,

  • podwyższone do 4% wpłaty do PPK.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
A od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego informatycznego,

  • przynajmniej 3 lat doświadczenia w pracy z systemami biznesowymi,

  • umiejętności obsługi baz danych na poziomie dobrym,

  • dobrej znajomość MS Office,

  • przynajmniej podstawowej znajomości języka angielskiego,

  • rzetelności i dokładności w realizacji powierzonych zadań,

  • zdolności analitycznych, komunikatywności, samodzielności, inicjatywy,

  • wielozadaniowości i umiejętności organizacji pracy własnej.

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość języka zapytań SQL.

Oferta nieaktualna